FETÖ BAŞARSAYDI TÜRKİYE İŞGALE UĞRAYACAKTI! - Marmaris BültenMarmaris Bülten

9 Ağustos 2022 - 01:08

FETÖ BAŞARSAYDI TÜRKİYE İŞGALE UĞRAYACAKTI!

     15 Temmuz  2016 ‘da meydana gelen Askeri Darbe Girişiminin 6. Yılında yazılı basın açıklaması yapan MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci; “O karanlık gece de Ülke sevdalıları ortaya çıkmış Cumhur ittifakı böyle kurulmuştur!..”

FETÖ BAŞARSAYDI TÜRKİYE İŞGALE UĞRAYACAKTI!
Son Güncelleme :

13 Temmuz 2022 - 11:45

149 views

FETÖ BAŞARSAYDI TÜRKİYE İŞGALE UĞRAYACAKTI!
15 Temmuz  2016 ‘da meydana gelen Askeri Darbe Girişiminin 6. Yılında yazılı basın açıklaması yapan MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci; “O karanlık gece de Ülke sevdalıları ortaya çıkmış Cumhur ittifakı böyle kurulmuştur!..”
Türk Milletinin Darbeye karşı darbe yapan bir millet olduğuna dikkat çeken MHP Marmaris İlçe Başkanı Kalemci açıklamasında; “15 Temmuz’da ihanet İman’a yenilmiştir. Darbeye karşı darbe yapan bir millet olduğumuzu dosta düşmana gösterdik. Millet olmayı bildik ve eli öpülesi evlatları gördük. En güçlü silahımız olan birlik beraberliğimize sarıldık.
Kur-an methine mazhar olun bu aziz Türk milleti asırlardan beri soyluluğunu muhafaza etmiş Cihan hakimiyeti Ülküsü, ta geçmiş atalardan Nuh Peygamber ( AS )’in kıymetli oğlu Yasef’e yaptığı kutsi bir duanın kabule mazhar oluşundan gelmektedir. Bu vatanın mübarekliğine, her karış toprağının Enbiya, Şüheda kanıyla sulandığını, vatanımıza ve milletimize karşı su-i kast olarak tertip edip içimize girmiş sarmaşık gibi ülkemizi sarmış FETÖ iblisini yok etmesini bildik.
                15 Temmuz sadece bir darbe girişimi değil, Türkiye Cumhuriyetini yok etme teşebbüsüydü. Darbeyi yönetmek için Diyarbakır’dan gelen Tuğgeneral Semih Terzi’yi Özel Kuvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı’nın talimatıyla etkisiz hale getiren 15 Temmuz’un Kahramanı Ast Subay Ömer Halis Demir direniş simgesi olarak tarihteki yerini almıştır. Şahadet ruya görmekle, şiir söylemekle ve hayal kurmakla elde edilmez. Şahadet düşman ile kapışma anında kelleyi koltuğa alarak ve ecel terleri döküp, kanlar akıtarak elde edilen yüce ve mübarek ölümsüzlük mertebesidir. 250 Vatan evladının şahadetine, 2194 kişinin yaralanmasına neden olmuştur.
O karanlık gecede ilk postayı koyan, ilk önce Ülkem diyen MHP lideri Devlet Bahçeli olmuştur. Başbakanımız Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletimizi sokağa davet etmiştir. 15 Temmuz hainliğine tiyatro diyenleri de gördük. Madem tiyatroydu, Tankların karşısına dikilip Kahraman rolüne neden soyunmadınız da, tankların arasından Belediye Başkanının evine gidip Televizyondan seyrettiniz! Vatan elimizin altından kaymaması için 7’ li ittifak ne yaptınız ve neredeydiniz!
FETÖ başarsaydı Türkiye işgale uğrayacaktı, Cumhuriyet tasviye edilecekti. Elimizde ne Vatan ne İstiklal kalacaktı.  Bugüne kadar hep darbe nasıl engellendiğini konuştuk, darbe girişimi başarılı olsaydı hangi siyasilere görevlendirme verilecekti bunları hiç konuşmadık.
7’ li ittifaktan hangisi darbenin karşısındaydı ve meydanlardaydı, hiç biri yoktu. Bunlar mı milletimizi düşünüyor, ve bu milletin sesi olacak, tabi ki olamaz. O karanlık gece de Ülke sevdalıları ortaya çıkmış Cumhur ittifakı böyle kurulmuştur.
Vatanı acıklı duruma düşürüp, çıkmazlığa sokmanın ve değiştirmenin ne denli zor olduğunu hep beraber yaşayarak gördük. Kim Ülkeyi düşünüyor, kim düşünmüyor ortada değil mi! Bu karanlık gecenin unutulmamasını sağlamak elbette görevimizdir. Bu sınavdan çıkaracağımız ve alacağımız çok ders vardır.
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin tanıkları Kahraman Gazilerimize minnettarız. Allah bir daha Ülkemize kast eden hainlere fırsat vermesin.” dedi. AjansCANKA

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.